Лікування волосся

/ / Без категорії

Якщо ви хочете вилікувати та відновити своє волосся, рекомендуємо спробувати комплекс лікування від Wella Professionals.

Wella Plex

  • комплекс засобів на основі ексклюзивної технології OPTI-pH, робить волосся сильнішим за рахунок відновлення звʼязків між кератиновими ланцюжкам в їх структурі в процесі знебарвлення або фарбування.

У комплекс входить 2 етапи:

  1. Еліксир – захист – він сприяє відновленню кератинових звʼязків в структурі волосся в процесі фарбування або знебарвлення.
  2. Еліксир – стабілізатор – додатково зміцнює звʼязки між молекулами амінокислот, відновлює баланс рН і покращує структуру волосся після хімічного впливу.

А також є варіант для домашнього використання, це еліксир – догляд Wella Plex 3

  • він допомагає зберегти силу, мʼякість і гладкість волосся до наступної процедури. Призначений для домашнього догляду за волоссям після сервісу з Wella Plex в салоні.

New Fusion

  • сервіс інтенсивного відродження волосся

Комплекс для догляду за волоссям з миттєвим та довготривалим ефектом як для професійного, так і для домашнього використання

  • Допомагає відновити пошкоджене волосся та захистити його від ламкості.
  • Миттєво відновлює волосяний стрижень на мікро- та макрорівнях. Навіть суттєво пошкоджене волосся оновлюється, розгладжується, стає еластичним і міцнішим.

А також можна відновити волосся за допомогою комплексу Wella Plex разом з серією Fusion, якщо використовувати їх разом, то ефект буде просто wow і ваше волосся скаже вам дякую, як мінімум на 5 тижнів.